Článek: 726 | Naposledy změněno: 19.12.2008

Technologická spolupráce


WHP TECHNIK

Identifikační systémy a měřicí technika

WHP TECHNIK s.r.o. je dodavatelem řešení pro mobilní sběr dat, se kterým úzce spolupracujeme. Informační systém WinFAS je připraven pro komunikaci se snímači čárových kódů a mobilními datovými terminály OPTICON v modulu "Řízení zásob".

více o společnosti >

SYBASE Software, s.r.o.

Sybase je největší softwarovou společností, výhradně zaměřenou na správu a přenos informací. Sybase patří mezi nejvýznamnější dodavatele softwarové infrastruktury, aplikačního softwaru a IT služeb s celosvětovou působností.

více o společnosti >


DC GROUP

Společnost CRV Czech Republic začleněná do do nizozemského holdingu CRV Holding navazuje na dlouholetou tradici v poskytování plemenného materiálu a služeb českým chovatelům skotu. CRV Czech Republic je díky kvalitě šlechtitelských programů, úrovni poskytovaných služeb a své celorepublikové působnosti největší plemenářskou firmou v České republice.

více o společnosti >


BARTECH

BARTECH je dodavatelem řešení pro mobilní sběr dat pro inventarizaci majetku v modulu „Evidence majetku“, se kterým úzce spolupracujeme. Informační systém WinFAS je připraven pro komunikaci s přenosným terminálem s displejem, klávesnicí a zabudovanou čtečkou čárových kódů.

více o společnosti >
Autor:    Urban Marek    | Posl.změna:    19.12.2008    | Článek:    726    |     www.WinFAS.cz